Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Mikołajki 2019

W imieniu wychowanków Domu Dziecka w Jedlinie Zdroju serdecznie dziękujemy za ofiarowane nam prezenty. Mikołaj trafił w punkt idealnie! 

Składamy serdeczne podziękowania Fundacji Adwenture Realns z Wrocławia, która dnia 6 grudnia przyjechała do nas z prezentami. Dzieci były szczęśliwe, ponieważ dostały dokładnie to co sobie wymarzyły: min. wrotki, sprzęt do stylizacji paznokci, sterowane autko, zaproszenie na profesjonalną naukę robienia makijażu. 

Wkrótce 12 grudnia część podopiecznych brała udział w zabawie Mikołajkowej w Szkole Podstawowej numer 2 w Świdnicy. Zabawy było co nie miara, dzieci wróciły ze wspaniałymi prezentami takimi jak dron, zestaw małego lekarza, zestaw małego majsterkowicza. 

Kolejnym wydarzeniem były odwiedziny indywidualnego sponsora , który podarował nam wspaniałą, piękną choinkę , w której ubieraniu uczestniczyły dzieci. 

Dnia 20 grudnia podopieczni gościli Mikołaja, którego przysłał do nas Prezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej Inwest Parku. Dzieci otrzymały wspaniałe prezenty: hulajnogi, ogromne misie,które również sobie wymarzyły.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Fundacjom, wolontariuszom, Mikołajom,dzięki którym nasi wychowankowie zostali tak hojnie obdarowani wspaniałymi prezentami co dało im wiele szczęścia i radości

 

Data dodania: 2019-12-26 21:01:31
Ilość wyświetleń: 171
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej