Czcionka:

A+A-

Kontrast:

DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to dla najmłodszych jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w ciągu roku. Tego dnia najważniejszy jest uśmiech i radość w oczach każdego dziecka. W naszej placówce obchodziliśmy to święto w sposób wyjątkowy. Już od rana szykowaliśmy się do wielkiej zabawy. Wszyscy wychowankowie aktywnie uczestniczyli w przygotowaniach do pikniku.

Pierwszym gościem na naszym pikniku była Pani Wioleta Kostiańczuk Tulikowaska – dyrektor PCPR  w Wałbrzychu, która obdarowała naszych podopiecznych wspaniałym prezentem.

Następnie dołączyła do nas ekipa Kat Cross z Wałbrzycha, która była inicjatorem tej imprezy. I wtedy rozpoczęła się cała zabawa.  Dzieci miały okazje wziąć udział w treningu TABATA, pod okiem profesjonalnego instruktora. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na prezenty i objadanie się słodkościami. Był przepyszny tort oraz całe mnóstwo rozmaitych łakoci.  Każdy z wychowanków otrzymał wspaniały upominek. Udało się także spełnić marzenie naszego najmłodszego wychowanka- Ksawerego, który otrzymał hulajnogę.

Radości nie było końca. Chłopcy rozegrali na boisku mecz piłki nożnej a pozostali testowali nowe hulajnogi i rolki. Pod koniec dnia przyszedł czas na wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Ten dzień dostarczył naszym dzieciom wiele uśmiechu i zabawy.

Nie zorganizowalibyśmy takiej fantastycznej imprezy, gdyby nie wsparcie i pomoc naszych „aniołów”. Pragniemy serdecznie podziękować:

Pani Wiolecie Kostiańczuk Tulikowskiej,

Pani Magdzie Tajduś,

Panu Jurkowi Pawłowskiemu,

Wspaniałej ekipie Kat Cross

Panu Dariuszowi Pypeć,

Pani Monice Świerczyńskiej,

Pani Marice Żak,

Pani Beacie Rytter,

Panie Marzenie Sosnowicz,

Pani Julii Kępińskiej

oraz wszystkim ludziom o dobrym serduszku, którzy pomogli nam zorganizować Dzień Dziecka dla naszych podopiecznych.

Data dodania: 2019-06-10 09:48:41
Data edycji: 2019-06-10 09:58:18
Ilość wyświetleń: 183
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej